گل تازه
خانه > گل شاخه بریده > قیمت گل لیلیوم عمده در بازار گل تهران

قیمت گل لیلیوم عمده در بازار گل تهران

قیمت گل لیلیوم عمده در بازار گل تهران در نخستین ساعات روز تعیین می شود. خرید گل طبیعی لیلیوم در بازار گل امام رضا توسط تامین کنندگان مختلفی تعیین می شود که بسته به نوع و کیفیت آن دارد.

گل لیلیوم

گل لیلیوم:

گل لیلیوم در زبان فارسی ما به سوسن شناخته شده است. لیلیوم برای اماده سازی دسته گل، سبد گل، باکس و غیره هستند. گل لیلیوم از جمله گیاهان پیاز دار می باشد که معمولا در فصل تابستان گل می دهد. این گل دارای برگ هایی به شکل زنگوله دارد و برگ های آن وارونه هستند. لیلیوم دارای رنگ های زیبایی از جمله سفید، نارنجی، قرمز، زرد، صورتی است.

زمان خرید گل از بازار:

گل لیلیوم

جهت خرید گل با کیفیت و تازه می بایست صبح بسیار زود حدود ساعت 4 در این بازار حاضر باشید و این نکته را رعایت نمایید این بازار گل بیشتر به صورت عمده فروشی کار می کند و تک فروشی در ساعت کاری دایر می باشد نه صبح زود!
با اینکه ساعت کاری بازار گل محلاتی تا ۱۱:۳۰ صبح اعلام شده ، در روزهای پایانی هفته که تعداد مشتری ها و خریداران بیشتر می شود، ممکن است برخی از غرفه‌ها تا نیمه‌های روز و حتی حوالی ساعت ۱۴ الی ۱۵ نیز باز باشند.

روش خرید یک گل تازه:


خرید گل طبیعی
 در این بازار توسط تامین کنندگان مختلف انجام می شود از این رو بهتر است جهت خرید گل و بررسی قیمتها به غرفه ها و سالن های مختلفی در این بازار گل مراجعه نمایید. کیفیت گل در سالن های مختلف نیز کمی متفاوت باهم است و در برخی از سالنها گلهای باکیفیت تر و بالطبع گرانتری ارائه می شود.
اگر بار اول است که به این بازار جهت سفارش گل مراجعه می نمایید در نظر داشته باشید که اکثرا فروش بصورت پرداخت نقدی انجام می شود و تنها مشتریان اصلی و دائمی به صورت غیر نقدی و آن هم با فاصله یکی دو روز تسویه حساب می نمایند پس جهت سفارش گل به اندازه کافی پول در حساب خود داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هاشم علیجانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129546296
شماره پشتیبانی: 09190143083
آدرس کانال: freshflower_ir@
آدرس سایت: www.freshflower.ir
پست الکترونیکی: agaalijany116@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید مستقیم گل شاخه بریده لیلیوم

گل شاخه بریده لیلیوم یکی از محبوب ترین گل ها در بین مردم می باشد که در تزئینات مختلف چون تزئین ماشین عروس، تزئین سبد گل، مهمانی ها، جشن های نامزدی و ... از آن ا